Prawo budowlane

Kancelaria adwokacka Józefa i Marcina Kuczyńskiego świadczy usługi prawne z zakresu obsługi branży budowlanej oparte na specjalistycznej wiedzy oraz na wieloletnim doświadczeniu.

Świadcząc usługi prawne staramy się przede wszystkim dostarczać praktyczne oraz zrozumiałe rozwiązania, nie zaś teoretyczne i zawiłe opinie prawne. Każdy, kto zetknął się z rodzimą branżą budowlaną wie, że kontrakty powinny być dostosowane do praktyki, nie zaś odwrotnie. Staramy się zapewnić klientom, sprawdzony i kompleksowy model prowadzenia inwestycji budowlanych.

Przygotowując kontrakt staramy się znaleźć „złoty środek” pomiędzy interesem naszego klienta, a tym co jest możliwe do osiągnięcia w trakcie negocjacji.

W sprawach sądowych dotyczących robót budowlanych, istotnym jest aby prawnicy posiadali wiedzę i doświadczenia w zakresie technologii budowlanych. Odpowiednie przygotowanie strategi procesowej wymaga bowiem analizy dużej ilości „technicznych” dokumentów – projektów, protokołów, dzienników budowy, notatek z narad itp. Przed przystąpieniem do sprawy sądowej należy również poprzedzić odpowiednimi prywatnymi opiniami ekspertów.

Świadcząc usługi prawne na rzecz branży budowlanej, dostosowujemy system wynagradzania do indywidualnych potrzeb klienta.